Vēl vakar bij’ augusta pēdējā diena …

Izglītība

Vēl vakar bij”augusta pēdējā diena.
Vēl zvaigznes un āboli krita,
bet šodien sirds vasarai ardievas pamāj-
Uz skolu man – ak,ak, vai.

Kā vienmēr 1.septembris - Zinību diena- skolēniem atnāk ar divējādām sajūtām, proti, ar prieku un arī ar skumjām. Prieks, ka atkal satiks klasesbiedrus, savus skolotājus, bet skumjas, jo vasara beigusies, ir jāaizmirst spēles, laikus atkal jāiet gulēt, būs jāsāk pildīt mājas darbus un ...

Šāda noskaņa valdīja arī 1.septembrī Randenes pamatskolā. Svinīgo pasākumu par godu 2022./2023. mācību gada sākumam apmeklēja arī viesi - Augšdaugavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja Janita Zarakovska, kā arī Kalkūnes pagasta vadītājs Osvalds Kursītis, kurš kopā ar skolas direktori Lidiju Peipiņu īpaši apsveica pirmklasniekus.

Toties skolotāji, sveicot savus audzēkņus Zinību dienā, gribētu, lai viņi katru rītu smaidot nāktu uz skolu, lai tieši skola un skolotāji, kā arī jaunu zināšanu apguve kļūtu par iemeslu laimei viņu sirdīs.  Lai lielisks gads!

Nekustamo īpašumu izsole 04.10.2022.