Veiksmīgs starts brīvās cīņas sportistiem Latvijas čempionātā U-17 vecumā grupā

AKTUĀLI

20. maijā Rēzeknē notika Latvijas čempionāts U-17 vecuma grupā brīvajā cīņā un brīvajā cīņā jaunietēm.

Veiksmīgi tajā  startēja Augšdaugavas novada sporta skolas trenera Andreja Andrijanova audzēkņi, izcīnot vienu zelta un sudraba medaļas un trīs bronza medaļas. Latvijas čempionātā uzvaru izcīnīja Oksana Balašova (69kg), uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Anastasija Kuzmicka (65kg), bet par trešās vietas ieguvējiem kļuva Kristaps Baļčuns (65kg), Māris Baltmanis (80kg) un Maksims Batalovs (92kg).

Pēc izcīnīto medaļu un ieņemto vietu skaitu Augšdaugavas novada sporta skola ierindojās 3. pozīcijā Latvijā jauniešu konkurencē. Sacensībās uzvarēja Daugavpils ISVS, otrie bija L. Skujiņas CSK. Aiz mums palika gan Liepājas un Ķekavas, gan citas sporta skolas. Apsveicam treneri un sportistus ar lieliskajiem rezultātiem!

Augšdaugavas novada sporta skolas administrācija

Demenē jaunieši atgriezās deviņdesmitajos