Vasaras saulgriežus svinēja arī Vecsalienā

Kultūra

21. jūnijā Vecsalienas muižas parkā noritēja pasākums veltīts Vasaras saulgriežu tradīcijām. Pasākuma viesiem bija iespēja iepazīties tuvāk ar ielīgošanas tradīcijām un pat praktiski pielietot dzirdēto!

Pasākuma organizatori izstāstīja, kā sagatavoties visburvīgākajiem un maģiskajiem svētkiem. Pasākuma laikā tika pīti vainadziņi,  izgatavoti dekori, lai izrotātu mājokli, gatavots cienasts, kā arī noritēja dejas un dziesmas visa pasākuma gaitā. Pasākuma ietvaros tika rīkots konkurss “Jāņuzāles kompozīcija”, kurā viesi vairāk uzzināja par Jāņuzāles īpatnībām. Visoriģinālākā pušķa īpašnieks saņēma piemiņas balvu. 

Jūlija Keiviša, Vecsalienas muižas kultūras darba vadītāja

Piecas godalgotas vietas Latvijas čempionātā U-18 un U-20 vecuma grupā vieglatlētikā