Piecas godalgotas vietas Latvijas čempionātā U-18 un U-20 vecuma grupā vieglatlētikā

AKTUĀLI

16. – 17. jūnijā Ogrē notika Latvijas čempionāts U-18 un U-20 vecuma grupām. No Augšdaugavas novada sporta skolas piedalījās pieci vieglatlēti. Lai iegūtu tiesības startēt un cīnīties par godalgotam vietām, gada garumā vajadzēja izpildīt atbilstošus normatīvus distancēs.

Čempiones titulu divreiz izcīnīja Ksenija Kozlova U-18 vecuma grupā 400 m skrējienā ar rezultātu 58,30 sekundes un 400 m barjerskrējienā ar rezultātu 1:03,95 sekundes. Ksenija ar saviem fantastiskajiem rezultātiem uzstādīja ne tikai personīgos rekordus, bet arī uzrādīja sezonas labāko rezultātu Latvijā U-18 vecuma grupā. Ļoti pārliecinoši U-20 vecuma grupā 3000m kavēkļu skrējienā uzvarēja Kristaps Trafimovs ar rezultātu 10:55,83 sekundes, uzrādot savu personisku rekordu. Tajā pašā vecuma grupā izdevās izcīnīt divas bronzas medaļas Adrianai Kandu diska mešanā ar rezultātu 35 m 6 cm un vesera mešanā ar rezultātu 33 m 91 cm.

Kseniju Kozlovu un Kristapu Trafimovu priekšā gaida atbildīgie starti Latvijas izlasē, kuri notiks 15. jūlijā Šauļos un 19. jūlijā Pērnavā.

Paldies visiem sportistiem, kas piedalījās sacensībās un cīnījās par Augšdaugavas novada sporta skolas vārdu, kā arī viņu treneriem - D. Hadakovam un A. Kaļininam.

Augšdaugavas novada sporta skolas administrācija

Naujenes pagasta čempionāts novusā jau sestdien, 1. jūlijā!