Vakcinācijas kampaņa senioriem “Palīdzi sev. Palīdzi citam”

AKTUĀLI

Pašreiz brīvprātīgo kustība #vieglipalīdzēt un Latvijas Pensionāru federācija vienojas kopīgā kampaņā “Palīdzi sev. Palīdzi citam.” Kampaņas mērķis ir iedrošināt seniorus pieņemt lēmumu sevi pasargāt un vakcinēties pret Covid-19 vīrusu.

Aicinām arī Jūs piedalīties kampaņas atklāšanās pasākumā pirmdien 1. novembrī! Lūgums iepazīties ar zemāk pievienoto informāciju, kā arī aicinām informāciju izplatīt Jūsu kolēģu lokā, kas pašvaldībā strādā, lai apzinātu un veicinātu iedzīvotāju vakcināciju. Lūgums, informāciju nodot arī Jūsu pašvaldībā esošajām senioru kopienām, nevaldības organizācijām un aktīviem senioriem.

Kampaņas atklāšanas pasākums:

  • pirmdien 1. novembrī no plkst. 11.00 līdz 12.15, Zoom platformā (pieejas saite tiks nosūtīta dalībniekiem pēc reģistrācijas).
  • Reģistrēties pasākumam

Pasākuma vadīs žurnālists Aidis Tomsons.
Pasākuma programma:

  • 11.00 Ievads;
  • 11.05 Veselības ministra Daniela Pavļuta uzruna;
  • 11.10 Kā iedrošināt vakcinēties cieņpilni? Psiholoģe Diāna Zande;
  • 11.40 Praktiskais atbalsts. Brīvprātīgo kustības #vieglipalīdzēt pārstāvji;
  • 11.55 Latvijas Pensionāru federācijas priekšsēdētājas Aijas Barčas uzruna;
  • 12.00 Labās gribas vēstnieka Profesora Anatolija Danilāna iedrošinājums.

Iespējami pārsteigumi.

Kampaņas mērķis ir iedrošināt seniorus, jo īpaši, šaubīgos pieņemt lēmumu vakcinēties pēc iespējas ātrāk. Kampaņas laikā sadarbībā ar Latvijas Pensionāru federāciju un vietējām senioru organizācijām tiks apzvanīti Latvijas seniori visā Latvijā, atbildēts uz jautājumiem par vakcināciju un palīdzēts senioriem pieņemt lēmumu sevi pasargāt un vakcinēties.

Kampaņa “Palīdzi sev. Palīdzi citiem” ilgs līdz 15. novembrim un noslēgsies ar svinīgu ceremoniju tiešsaistē valsts svētku priekšvakarā – 17. novembrī. Paredzēta arī aktīvāko senioru organizāciju un senioru apbalvošana.

Fotokonkursa "Mans mīļākais mājdzīvnieks" rezultāti Maļinovas bibliotēkā