Vakance klientu apkalpošanas speciālista amatam

Naujenes apvienības pārvalde

reģ.Nr.90000073501 izsludina pieteikšanos uz vakanto

KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTA amatu

(amata kods pēc profesiju klasifikatora 4222 07)

Darba līgums uz nenoteiktu laiku ar pilnu darba laiku 40 stundas nedēļā.

Darba vieta Naujenes apvienības pārvalde, Skolas iela 15, Naujene,

Naujenes pagasts, Augšdaugavas novads

Amata pienākumi:

• nodrošināt pašvaldības un valsts iestāžu, t.sk. Lauku atbalsta dienesta, Nodarbinātības valsts aģentūras, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Uzņēmumu reģistra, Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Valsts zemes dienesta, Nacionālā veselības dienesta, Valsts darba inspekcijas, Būvniecības valsts kontroles biroja, Lauksaimniecības datu centra, Sociālās integrācijas valsts aģentūras un Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas pakalpojumu un ar to saistīto procesu nodrošināšanu, apzināšanu, aktualizēšanu un publicēšanu, kā arī informēt par tiem pakalpojumu saņēmējus.
  • sniegt atbalstu valsts pārvaldes portālā Latvija.lv ievietoto e-pakalpojumu lietošanā, darbā ar datoru, e-parakstu un e-adresi.
  • veikt fizisku un juridisku personu iesniegumu pieņemšanu, reģistrāciju, nodrošināt to apriti, izskatīšanas rezultātā doto uzdevumu izpildes kontroli.

Prasības pretendentiem:

• vispārējā vidējā vai vidējā profesionālā izglītība, kas papildināta ar speciālajām zināšanām dokumentu pārvaldības jomā.
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī C līmeņa 1.pakāpe (C1).
  • vēlama darba pieredze pašvaldības institūcijā vai valsts pārvaldē.
  • izpratne par pašvaldības darbību, prasmes darbā ar informācijas tehnoloģijām un biroja tehniku, elektroniskajām dokumentu vadības sistēmām.
  • prasme pastāvīgi pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību.
  • prasme veidot un uzturēt efektīvu kumunikāciju.

Mēs piedāvājam:

• interesantu, radošu un dinamisku darbu.
  • personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu.
  • labus darba apstākļus un atsaucīgu kolektīvu.
  • stabilu atalgojumu pirms nodokļu nomaksas 816,00 EUR.
  • sociālās garantijas, veselības apdrošināšanas polisi.

Motivācijas vēstuli un CV (Curriculum Vitae) sūtīt līdz 2024.gada 30.aprīlim (ieskaitot)

pa pastu: Naujenes apvienības pārvaldei, Skolas iela 15, Naujene, Augšdaugavas novads,                LV – 5462 vai e – pastu kadri@naujene.lv ar norādi „Klientu apkalpošanas speciālista vakancei”.  Tālrunis uzziņām 65476850 (personāla speciāliste).

Pretendenti, kurus izvirzīs atlases otrajā kartā, tiks aicināti uz darba interviju līdz

līdz 2024.gada 7.maijam.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām. Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Naujenes apvienības pārvalde, juridiskā adrese: Skolas iela 15, Naujene, Naujenes pagasts, Augšdaugavas novads, LV – 5462.

Sventes vidusskola viesojās Āraišu ezerpilī