VAKANCE JAUNATNES LIETU SPECIĀLISTA AMATAM NAUJENĒ

Pašvaldība

Daugavpils novada Naujenes pagasta pārvalde (reģ.Nr.90000073501)

izsludina pieteikšanos uz amatu

“Naujenes pagasta pārvaldes jaunatnes lietu speciālists”

(profesijas kods 2422 27) uz nenoteiktu laiku

Amata pienākumi:

• Plānot, veikt un koordinēt darbu ar Naujenes pagasta jaunatni;
  • Organizēt pasākumus, sagatavot projektus un programmas jaunatnes politikas jomā Naujenes pagastā un iesaistīt tajos jauniešus;
  • Atbalstīt jauniešu iniciatīvas, motivēt iesaistīties pagasta un novada sabiedriskās dzīves aktivitātēs, kā arī dažādu pasākumu organizēšanā;
  • Veicināt jauniešu brīvprātīgo darbu un jauniešu līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē;

Prasības pretendentiem:

• Augstākā izglītība izglītības, sociālajā vai citā saistītā jomā (var būt pēdējo kursu students);
  • Vēlama pieredze vai izpratne darbam ar jaunatni;
  • Vēlama pieredze projektu izstrādē, īstenošanā un vadīšanā;
  • Labas komunikācijas prasmes, spēja organizēt darbu ar jaunatni;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas (C līmeņa 1.pakāpe);
  • Labas iemaņas darbam ar datoru (MS Office);
  • Augsta atbildības sajūta, mērķtiecība, precizitāte, spēja uzņemties iniciatīvu un strādāt komandā.

Mēs piedāvājam:

• Interesantu, radošu un dinamisku darbu;
  • personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu;
  • labus darba apstākļus un atsaucīgu kolektīvu;
  • stabilu atalgojumu pirms nodokļu nomaksas no 625,00 līdz 721,00 EUR

(atbilstoši 9.mēnešalgu grupai);

• darba līgumu uz nenoteiktu laiku ar pilnu darba laiku 40 stundas nedēļā (darba specifika saistīta ar darbu vakaros un brīvdienās);
  • sociālās garantijas, veselības apdrošināšanas polisi.

Pieteikuma vēstuli un dzīvesgaitas aprakstu (Curriculum Vitae) lūdzam nosūtīt uz e-pastu kadri@naujene.lv vai iesniegt personīgi Naujenes pagasta pārvaldei: Skolas iela 15, Naujene, Naujenes pagasts, Daugavpils novads līdz 2020.gada 3.janvārim (iekaitot). Tālrunis uzziņām: 65476850.

Sazināsimies telefoniski ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju līdz 2020.gada 10.janvārim (pretendentiem, kurus pārvalde aicinās tikties klātienē nepieciešams sagatavot redzējumu par darbiem, kas pagastā būtu darāmi jaunatnes aktivizēšanai).

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi. Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Daugavpils novada Naujenes pagasta pārvalde, juridiskā adrese: Skolas iela 15, Naujene, Naujenes pagasts, Daugavpils novads, LV – 5462.

Svētku pasākumi Daugavpils novadā