Vaboles vidusskola saņem “Lielo Pūci”

AKTUĀLI

Draudzīgā aicinājuma fonda Skolu reitinga 2020. gada apbalvošanas ceremonijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā sumināti laureāti un pasniegtas balvas par sasniegumiem mācību priekšmetu mācīšanā. Šogad balva “Lielā Pūce” atceļojusi uz Augšdaugavas novadu.

Lauku vidusskolu kategorijā, kurā ietilpst arī Augšdaugavas novada vispārējās izglītības iestādes, šogad ceļojošo balvu Draudzīgā aicinājuma fonda skolu reitingā 1. vietu ieņem Vaboles vidusskola. Otrajā vietā ierindojusies Ādažu vidusskola, bet trešā vieta — Zvejniekciema vidusskolai.

Vaboles vidusskola saņēma Draudzīgā aicinājuma fonda balvu par “izcilu mācību darba organizāciju”, kā arī balvu angļu valodas skolotājiem par “izciliem sasniegumiem angļu valodas mācīšanā.”

Draudzīgā aicinājuma Skolu reitings jau vairāku gadu garumā tiek veidots, izvērtējot audzēkņu sasniegumus centralizētajos eksāmenos latviešu valodā, matemātikā, angļu valodā, dabas zinībās (bioloģija, fizika, ķīmija) un vēsturē četrās kategorijās – ģimnāzijas, pilsētu vidusskolas, lauku vidusskolas un specializētās skolas, tajā skaitā tehnikumi, arodvidusskolas un mūzikas skolas. Tāpat tika vērtēta arī skolu izaugsme mācību priekšmetos un kopvērtējumā. Katrā skolā jābūt vismaz trīs skolēniem, kas kārto attiecīgo eksāmenu.

www.konkurss.lv.
Apkopoja: Dainis Bitiņš

Notiks pilsētas orientēšanās spēle Hi!Story:America