Vaboles sākumskolas skolēni Rīgā

Izglītība

14. maija rītā, saulītes staru aplaimoti, 1. - 4. klases skolēni un viņu skolotājas ar ‘’Skolas Somu ‘’plecos devās uz Rīgu. Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā gida pavadībā iepazinām Latvijas un pasaules augus. Uzzinājām, ka šeit tiek veikts selekcijas darbs dārzkopībā, veidotas un uzturētas daudzu augu kolekcijas. Paviesojāmies Tropu tauriņu mājā, priecājāmies par ziedošajām magnolijām un rododendriem, izspēlējām tematiskās spēles.

Par vielu pārvērtībām jūsmojām un paši dažādos eksperimentos piedalījāmies Zinātnes Zonas nodarbībā.

Jau vakarpusē devāmies uz jūru, lai palūkotos uz tās plašumu un spēku.

Skolēni iepazina dabas daudzveidību, tās skaistumu un iesaistījās zinātniskos eksperimentos.

3. klases audzinātāja Inga Miezīte - Pučinska

Domes sēde (30.05.)