Vaboles pagasta komandas pārliecinošā uzvara novada čempionātā galda tenisā

AKTUĀLI

27. oktobrī Vaboles vidusskolas sporta zālē norisinājās Daugavpils novada čempionāts galda tenisā. Sacensībās piedalījās komandas no pieciem novada pagastiem – Vaboles, Ambeļiem, Vecsalienas, Kalupes un Salienas. Čempionāta ietvaros noskaidroti gan individuālie uzvarētāji, gan uzvarētāji komandu vērtējumā. Komandu vērtējumā tika ņemti vērā divi rezultatīvākie spēlētāji gan vīriešu, gan sieviešu grupā. Individuālajā vērtējumā sievietēm trešo vietu izcīnīja Kristīne Kucina no Vaboles, otrajā ierindojās – Ilze Rūtiņa no Ambeļiem un pirmajā vietā – Lūcija Audzere no Vaboles pagasta. Vīriešu konkurencē bronzas godalgu izcīnīja Edgars Urbāns no Vecsalienas, sudrabu – Jevgēnijs Ozernovs no Salienas un zeltu – Ilgonis Skrinda no Vaboles. Komandu kopvērtējumā 3. vietu izcīnīja Vecsalienas pagasta komanda, 2. vietu – Ambeļu pagasta komanda, savukārt pirmo vietu – mājinieku Vaboles pagasta komanda.

Fotogrāfijā - uzvarētāji komandu kopvērtējumā. FOTOGALERIJA

Naujenes MMS skolotāji piedalījās forumā