Vaboles komanda ieguva zeltu Daugavpils novada čempionātā novusā

AKTUĀLI

6.aprīlī Naujenes kultūras centra sporta zālē norisinājās Daugavpils novada čempionāts novusā. Sacensībās piedalījās 8 pagastu komandas, kuru sastāvā startēja divi vīrieši, viena sieviete un jaunietis vecumā no 15 līdz 18 gadiem. Katrā kategorijā tika noskaidroti individuālie uzvarētāji, kā arī uzvarētājkomandas, kuras tika noteiktas, summējot visu četru dalībnieku iegūtos punktus.

Vīriešu kategorijā: 1. vieta Jānis Melders (Naujene) 2. vieta Ilmārs Strupais (Vabole) 3. vieta Arnolds Vaiders (Vabole)

Jauniešu kategorijā: 1. vieta Renārs Kucins (Vabole) 2. vieta Armands Šaršuns (Ambeļi) 3. vieta Edmunds Lukaševičs (Višķi)

Sieviešu kategorijā: 1. vieta Kristīne Kucina (Vabole) 2. vieta Aina Zarāne (Višķi) 3. vieta Kristīne Vasiļjeva (Naujene)

Pagastu kopvērtējumā 1. vietu ieņēma Vaboles pagasta komanda ar 71 punktu, 2. vietā Naujenes pagasts ar 64 punktiem, savukārt 3. vietu izcīnīja Višķi ar 47 punktiem. 4. vietā sekoja Ambeļi (44), 5. vietā Svente (44), 6. vietā Kalkūni (33), 7. vietā Skrudaliena (28) un 8. vietā Kalupe (20).

Individuālajiem uzvarētājiem tika pasniegtas medaļas, pirmo triju vietu komandām – kausi.

Sacensības vadīja un tiesāja sacensību galvenais tiesnesis Aleksandrs Rakovskis.

FOTOGALERIJA

Novada domes sēde