Vabolē aplūkojama pasaulē lielāko ogu izstāde

AKTUĀLI

Jau vairāk nekā piecus gadus rudens sākumā Vaboles kultūras nama apmeklētājus priecē  ķirbji – lieli un mazi, cepami, vārāmi, tāpat ēdami un tikai krāšņumam domāti. Arī šogad aicinājumam „neturēt savu ķirbi azotē” atsaukušies Vaboles pagasta iedzīvotāji Teresa Čalenko, Anna Jankoviča, Anna Lazdāne,  Renāte Litiņa, Aina Pabērza, Valentīna Skrinda, Regīna Strode, Anita Vaivode, savukārt vislielākos izstādes eksponātus atvedis līksnietis Jānis Pavlovskis. Lai arī izstāde jau tradicionāli iemantojusi nosaukumu „Pasaulē lielākā oga”, Vabolē ķirbji tomēr netiek svērti vai mērīti, bet iekrāso pelēko rudens laiku ar vasarā savākto saules gaismu. FOTOGALERIJA Informāciju sagatavojusi: Vija Pabērze     Vaboles kultūras nama direktore   

Agra Jēgere dāvinājusi Naujenes muzejam 27 metrus musturdeķa Daugavas sildīšanai