Uzvara svarbumbu celšanā Budapeštā

AKTUĀLI

No 21. līdz 24. oktobrim Ungārijas pilsētā Budapeštā norisinājās pasaules čempionāts svarbumbu celšanā. Augšdaugavas novadu amatieru grupā svara kategorijā līdz 63 kg pārstāvēja mūsu sportiste Ludmila Ivanova. Viņa uzstājās disciplīnā ”garais cikls”. Pirms tam Ludmila kļuva par Latvijas čempioni, kas mudina ja sportisti tiekties pēc medaļām arī Pasaules čempionātā.

Budapeštā Ludmila parādīja izcilu tehniku, cīņas sparu un neatlaidību, sasniedzot rezultātu - 78 pacelšanas reizes. Otro vietu guva sportiste no Bulgārijas, kura neatlaidīgi centās panākt mūsu sportisti, taču viņa zaudēja Ludmilai deviņas pacelšanas. Trešā bija sportiste no ASV.

Ludmila ir ļoti apmierināta ar rezultātu, kaut personīgais rekords netika pārspēts: "Ļoti laimīga, ka tiku galā ar stresu, jo tās ir manas pirmās pasaules mēroga sacensības svarbumbu celšanā. Bija ļoti karsti, vēlējos kārtīgi fiksēt svaru, lai katrs pacēlums būtu veiksmīgs, un tas izdevās. Man ir liels gods kāpt uz augstākā pjedestāla ar Latvijas valsts karogu, tā ir tik superīga sajūta! Vēlos pateikties visiem, kas man palīdzēja! Protams, liels paldies trenerim Ivanam Gaļašam, Augšdaugavas novada pašvaldības domei par finansiālo atbalstu, Svarbumbu celšanas federācijai un tās dalībniekiem, kuri bija blakus - atbalstīja, koordinēja un palīdzēja daudzos organizatoriskos jautājumos”.

Apstiprinātas skolēnu uzturēšanas izmaksas savstarpējiem norēķiniem