Uzdevumu taka “Jaunie detektīvi” Jaunsventes parkā

AKTUĀLI

Paskrēja vasara. Dienas vēl siltas, bet dzestrie rīti un migla vēstī par rudens tuvumu. Laiks posties jaunam mācību gada sākumam. Vasaras nogalē aicinājām bērnus izbaudīt piedzīvojumus Jaunsventes parkā, iejūtoties detektīvu lomā.

Bērniem  tika piedāvāti dažādi izzinoši uzdevumi. Vajadzēja nomērīt koka apkārtmēru, atminēt čiekuru skaitu stikla burkās, atrast un atpazīt dzīvnieku pēdu nospiedumus, trāpīt mērķī, pēc foto atrast personu un paslēpto zīmoga nospiedumu, kā arī sameklēt izeju labirintā.

Mazos detektīvus pie parka pirmā soliņa sagaidīja, uzdevumus sadalīja un to veikšanas kārtību izskaidroja Aina Zubrova.

Pēc uzdevumu veikšanas mazie detektīvi atpūtās pie ugunskura, mielojās ar desiņām un saldumiem. Bērniem ļoti iepatikās šādi aktīvi parka apmeklējumi, un ar nepacietību tiek gaidīti jauni piedzīvojumi.

Tautas nama vadītājs Viktors Petaško.

Latvijas mazo skolu reitinga topā iekļūst Špoģu vidusskola