Uzaicinājums mājražotājiem un amatniekiem

AKTUĀLI

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina mājražotājus un amatniekus pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienas Latgalē 2017”, kas notiks 15. – 16. septembrī, Daugavpils Olimpiskajā centrā.

Izstāde Uzņēmēju dienas Latgalē kļūst par tradicionālu un gaidītu pasākumu, kas reizi gadā rudenī ļauj apmeklētājiem iepazīties ar reģiona uzņēmumu plašo piedāvājumu un lepoties ar Latgalē saražoto. Lai aptvertu plašāku dalībnieku un apmeklētāju auditoriju, vienu gadu izstāde tiek rīkota Daugavpilī, otru – Rēzeknē. Šogad Uzņēmēju dienas Latgalē atgriežas Daugavpilī vēl vērienīgākas un interesantākas.

“Uzņēmēju dienās Latgalē 2017” paralēli izstādei kā ierasti tiek plānotas dažādas “Latvijas Labuma” aktivitātes. To ietvaros aicinām pieteikties mājražotājus un amatniekus, lai ar savu unikālo ražojumu iepazīstinātu pasākuma dalībniekus un apmeklētājus. Mājražotājiem un amatniekiem būs iespēja gan aktīvi tirgoties, tādejādi iegūstot lielisku iespēju uzrunāt plašu auditoriju, gan veidot jaunus kontaktus un satikt potenciālos sadarbības partnerus.

Dalība “Uzņēmēju dienas Latgalē 2017” mājražotāju un amatnieku sadaļā:

Mājražotājiem un amatniekiem piedāvājam dalības platību Daugavpils Olimpiskās halles 1. stāva foajē vai āra ekspozīcijā dalībai piektdien, 15. septembrī no plkst. 10:00 līdz 18:00 un sestdien, 16. septembrī no plkst. 10:00 līdz 17:00. Dalības maksa par neapbūvētu m2 bez elektrības pieslēguma ir 7 EUR/m2 (bez PVN). Minimālā dalības platība ir 2m x 2m = 4m2.

Ņemot vērā lielo dalībnieku interesi, aicinām laikus rezervēt dalības vietas. Papildu informācija par pasākumu pieejama, kontaktējoties ar LTRK Valdes padomnieci reģionālos jautājumos pa tālruni 29 141 693 vai e-pastu ilze.brice@chamber.lv.

Svētki nākamajiem pirmklasniekiem Līksnas Muižas parkā