Tūrisma piedāvājums skolēniem Augšdaugavas novadā

AKTUĀLI

Skolēnu iemīļotākās dienas gadā ir tās, kurās klase dodas izbraukumā. Ekskursijas ne tikai saliedē kolektīvu, bet arī dažādo mācību procesu un noteiktu izglītības satura tēmu ļauj apgūt neikdienišķos apstākļos – dabā, muzejā, kultūras vai vēstures objektā, palīdzot izrauties no saspringtās mācību vides.

Augšdaugavas novada pašvaldības tūrisma aģentūra “TAKA” ir apkopojusi Augšdaugavas novada objektus, kas ar prieku gaida ciemos skolēnu grupas. Izveidotajā informatīvajā materiālā atrodamas idejas gan jaunu prasmju apgūšanai, gan kultūrvēstures un dabas izzināšanai, amatnieki un apskates saimniecības, izklaides un aktīvās atpūtas iespējas, ekskursijas un vietējo gardumu degustācijas. Plānojot savu ekskursijas maršrutu, šos objektus iespējams ērti kombinēt gan savā starpā, gan ar kaimiņu novadu objektiem. Augšdaugavas novads arvien iedvesmo ar savu īpašo noskaņu, unikālo dabu un cilvēkiem. Smelies idejas un dodies aizraujošā piedzīvojumā!

Informatīvais materiāls skatāms ŠEIT!

Plašāka informāciju par apskates objektiem un citiem tūrisma piedāvājumiem, zvanot pa tālruni: +371 65476748, +371 29431360, vai rakstot uz e-pastu taka@dnd.lv, kā arī mājaslapā www.visitdaugavpils.lv Augšdaugavas novada pašvaldības tūrisma aģentūra „TAKA”

Dzejas dienās Raiņa mājā Berķenelē noslēdzās ziedošais projekts