Trīs novada svarbumbu cēlāji atzīti par veiksmīgākajiem aizvadītajā gadā

AKTUĀLI

18. februārī Viļānos notika Latvijas kausa sacensības svarbumbu celšanā. 1. sacensību posms ietvēra sevī visgrūtāko elementu svarbumbu celšanā – grūšanu ar abām rokām. Novada sportisti parādīja labus rezultātus visās vecuma grupās. Jauniešu grupā par godalgām cīnījās Anastasija Zeltnova (2. vieta svara kategorijā 53 kg), Viktorija Jevdokimova (1. vieta svara kategorijā 63 kg +), Bronislavs Pudāns (1. vieta svara kategorijā 53 kg), Maksims Škabrovs (1. vieta svara kategorijā 63 kg), Aleksandrs Semjonovs (2. vieta svara kategorijā 68 kg), Iļja Paņutins (4. vieta svara kategorijā 68 kg), Sergejs Maslobojevs (5. vieta svara kategorijā 68 kg), Olivers Poļanovs (1. vieta svara kategorijā 78 kg) un Deniss Kurnevičs (2. vieta svara kategorijā 85 kg). Junioru grupā par godalgām cīnījās Mihails Žaļuks (1. vieta svara kategorijā 68 kg), Oskars Šarma (1. vieta svara kategorijā 73 kg), Vadims Popovičs (3. vieta svara kategorijā 85 kg), Jānis Rižijs (2. vieta svara kategorijā 95 kg +). Vīriešu konkurencē 1. vietu ieguva Mihails Žaļuks, 2. vietas – Oskars Šarma un Aleksejs Semjonovs, 3. vietu – Andrejs Matvejevs, 4. vietu – Vadims Popovičs, savukārt 7. - Andrejs Cmonovs.

Visu svarbumbu celšanas sacensību etapu kopvērtējumā Latvijā, kā arī Eiropas un pasaules līmenī, trīs sportisti no Daugavpils novada tika atzīti par veiksmīgākajiem svarbumu sportā 2016. gadā. Viņi ir apbalvoti ar medaļām un naudas balvām. Šie jaunieši ir – Viktorija Jevdokimova, Mihails Žaļuks un Tatjana Šeškova. Apsveicam jauniešus!

Latvijas svarbumbu celšanas asociācija apbalvoja treneri Ivanu Gaļašu kā “Latvijas labāko treneri svarbumbu sportā 2016. gadā”.

"Aizgavienī cīmūs braucu" Vabolē