Trīs novada ģimenes saņem dāvinājumus

Sociālais darbs un veselība

Katra gada noslēgums parasti ir trauksmains un pārsteigumiem bagāts gandrīz visām iestādēm, uzņēmumiem, privātfirmām. Tas ir laiks, kas rosina uz pārdomām atskatīties uz šajā gadā notikušo, paveikto, arī iecerēto. Tas parasti ilgst vismaz 3 mēnešus jau pieskaroties nākamajam jeb 2022. gadam.

Šoreiz sadarbībai ar Augšdaugavas novada Sociālo dienestu uzrunāja SIA Transcom Worldwide Latvia, piedāvājot trim ģimenēm dāvanu kartes 50.00 EUR vērtībā, kas papildināja ģimenes budžetu un deva iespēju iegādāties palīgierīces virtuvei, lai atvieglot mājsaimnieces ikdienas soli.

Nīcgales pagasta (J. Vištarte), Dubnas pagasta (I. Kirilova), Sventes pagasta (I. Kraukle) ģimeņu un Augšdaugavas novada Sociālā dienesta vārdā, vēlamies teikt lielu paldies SIA Transcom Worldwide Latvia kolektīvam.

Augsti novērtējam sapratni un atbalstu un ceram uz turpmāko sadarbību!

Barikāžu atceres ugunskurs Kalupē