Trīs dienu garumā notika Biķernieku pagasta un sporta svētki “Zem zila debess jumta”

AKTUĀLI

10. augustā, svētku pirmajā dienā, vakara gaitā pie kultūras nama dīķa visus iedzīvotājus sagaidīja sacensības makšķerēšanā un ļoti garšīga zivju zupa. Kopā pulcējās gan bērni, gan jaunieši, gan pieaugušie, lai aktīvi un interesanti pavadītu laiku.

Otrajā dienā Biķernieku pagastā notika svinīgā volejbola laukuma atklāšana. Atklāšanas sākumā visus iedzīvotājus priecēja deju grupa “Smaids” ar jautro vasaras deju. Pēc  pagasta pārvaldes vadītajās Marītes Daņilovas uzrunas pārvaldes vadītāja kopā ar komunālas saimniecības vadītāju Sergeju Andrejevu svinīgi pārgrieza sarkano lentīti. Visas paaudzes tika aicinātas palaist debesī skaistas un krāsainas laternas, kas simbolizēja aktīvu un sportisku atpūtu. Vakarā notika volejbola turnīrs starp bērniem, jauniešiem un pieaugušiem. Pirmo vietu izcīnīja jauniešu komanda “Laims”, otro vietu ieguva pieaugušo komanda “Iedegušas kājas” un trešajā vietā ierindojās bērnu komanda “Ģurķi”. Visi tika apbalvoti ar skaistām dāvanām.

Trešajā, vissvinīgākajā dienā pagasta un sporta svētki sākās jau no paša rīta, kad visi iedzīvotāji tika aicināti uz dievkalpojumu Krivošejevas lūgšanu namā. Vēlāk, ar VELO-MOTO-AUTO izstādi notika svētku atklāšana. Visas dienas garumā bērnus un visus Biķernieku pagasta iedzīvotājus sagaidīja radošās darbnīcas, sporta aktivitātes, piepūšamās atrakcijas, cukurvate, sejas apgleznošana, poētiskā stunda, Marītes Daņilovas foto izstāde “Mūža mirkļi” un tradicionāls ābolu pīrāgs ar sulu. Plkst. 16.00 Biķernieku pagasta kultūras namā norisinājās svētku koncerts. Koncerts bija ļoti gaišs un sirsnīgs, ar skaistām  dziesmām un dejām pagasta iedzīvotājus priecēja Daugavpils Krievu Kultūras centra jauniešu deju kolektīvs “Uzori”, Daugavpils Baltkrievu Kultūras centra Tautas dziesmu ansamblis “Kupaļinka”, Kalkūnes pagasta sieviešu vokālais ansamblis “Pērles”, Līksnas pagasta dziedātāja Sintija Giptere, dziedātājs Vladislavs Mazalevskis  un Biķernieku pagasta sieviešu vokālais ansamblis “Rjabinuska”. Paldies visiem iedzīvotājiem un viesiem, kas šajā skaistajā  un svinīgajā dienā bija kopā ar mums.

Informāciju sagatavoja:
Olga Pankova, Ināra Vasiļjeva

 

Domes sēde