Tikšanās ar profesoru Anatoliju Danilānu

AKTUĀLI

Šonedēļ visā Latvijā norisinās Bibliotēku nedēļa, kad visās Latvijas bibliotēkās notiek dažādi pasākumi. 25. aprīlī, Ilūkstē, Ilūkstes pilsētas centrālajā bibliotēkā, viesojās apgāda Jumava vadītājs Juris Visockis, un ar viņu kopā bija atbraucis, kā noskaidrojām jau otro reizi, Latvijā pazīstamais ārsts gastroenterologs, Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes Iekšķīgo slimību katedras profesors, Latvijas Gastroenterologu asociācijas prezidents, 22 grāmatu autors, tautas izglītotājs veselīga dzīvesveida jomā profesors Anatolijs Danilāns. 

Danilāna kungs ļoti atraktīvā  un kolorītā veidā pastāstīja par mūsu zarnu sistēmu, tās uzbūvi, kādus produktus ēst vairāk un kādi produkti mūsu uzturā  nedod it kā neko nozīmīgu. Sarunas gaitā tika kliedēti dažādi mīti un klātesošajiem bija  iespēja uzzināt patiesību par uzturproduktiem, kā arī to, kādi personiskie "ārsti" ikvienam no mums ir pieejami 24 stundas diennaktī visa mūža garumā. Pasākuma noslēgumā klātesošie varēja uzdot profesoram  jautājums un iegādāties viņa grāmatas.

Ilūkstes pilsētas centrālās bibliotēkas direktore Ināra Valpētere

Medību koordinācijas komisijas sēde