Tiks uzsākta Ilūkstes Mūzikas un mākslas skolas projekta īstenošana

AKTUĀLI

Augšdaugavas novada pašvaldības Ilūkstes Mūzikas un mākslas skola īstenos projektu “II Starptautiskais (VIII) Sēlijas, Latgales un Aukštaitijas vēsturisko zemju mazpilsētu un lauku mūzikas un mākslas skolu vokālās un vizuālās mākslas konkurss “Skani, tēvu zeme!””.  Tika saņemts 100% publiskais finansējums 3630,00 eiro apmērā, ko finansē Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Latviešu vēsturisko zemju attīstības programma” Sēlijas kultūras programma 2024. Projekts ir jāīsteno līdz 2024. gada 1. decembrim.

Ilūkstes Mūzikas un mākslas skola konkursa organizēšanai arī pērn saņēma finansiālu atbalstu Sēlijas kultūras programmā. Tajā piedalījās 144 mākslinieki un 26 mūziķi no Latvijas un Lietuvas. Konkursa ietvaros notika arī meistarklases gan mūzikas, gan mākslas daļai Ilonas Bageles un Baibas Vaivares vadībā. Pērn Augšdaugavas novadu pārstāvēja 67 mūzikas un mākslas skolu audzēkņi ar veiksmīgiem rezultātiem konkursā.

Teksts, foto: Māra Multiņa

Pasākums bērniem un jauniešiem Biķerniekos