Tiks atklāts velomaršruts Nr. 35 “Daugavas loki”

AKTUĀLI

Daugavpils novada tūrisma, kultūras un atpūtas aģentūras TAKA direktors Rolands Gradkovskis informēja, ka šobrīd notiek aktīva gatavošanās lielākajiem tūrisma sezonas pasākumiem, kuros piedalīties aicināti gan vietējie iedzīvotāji, gan novada viesi un tūristi. Viens no ilgi gaidītiem notikumiem noritēs 2. jūnijā un 29. jūlijā, kad tiks atklāts un izmēģināts velomaršruts Nr. 35 “Daugavas loki”.

“Šo maršrutu kopā ar Daugavpils pilsētu un Krāslavas novadu mēs plānojām un izstrādājām trīs gadu garumā. Dažādu projektu ietvaros, velomaršruts ir samarķēts, uzstādīti jauni stendi un ierīkotas vairākas atpūtas vietas. Tas ir viens no gleznainākajiem maršrutiem Latvijā, tāpēc mēs aicinām ikvienu interesentu pievienoties izbraucienam un izbaudīt Daugavas loku skaistumu. Tās nebūs sacensības, bet 30-35 kilometru garš ģimenēm draudzīgs izbrauciens ar lēnu tempu, apstājoties pie visiem ievērojamākajiem tūrisma objektiem,” informēja R.Gradkovskis. “2. jūnijā tiks izbraukts posms “Daugavpils – Slutišķi”. Aizbraucot līdz Slutišķiem, visiem tiks pasniegtas piemiņas zīmes un sarūpētais cienasts, tāpat tiks nodrošināts transports, nokļūšanai atpakaļ pilsētā. Līdzīgā veidā 29. jūlijā tiks organizēts brauciens “Slutišķi – Krāslava”".

R.Gradkovskis norādīja, ka velomaršruts Nr. 35 ir riņķveida – sākumā tas ved pa upes labo krastu un Krāslavā turpinās atpakaļ pa kreiso krastu. “Izbraucieni tiks organizēti Daugavas labajā krastā, jo tajā ir attīstītāka infrastruktūra tūristiem. Tomēr ikviens, kurš vēlas iepazīt arī upes kreiso krastu, ir laipni aicināts to darīt. Vienīgi jārēķinās, ka netiks gādāts par tehnisko nodrošinājumu,” atgādināja aģentūras “TAKA” direktors.

Informācija par pieteikšanos Velomaršruta Nr. 35 izbraucieniem sekos tuvākajā laikā. Jaunākajai informācijai aicinām sekot līdzi mājas lapā www.visitdaugavpils.lv

Foto - A.Bogdanovs

Sācis kristies Daugavas ūdens līmenis