Tiešsaistes tikšanās par jaunatnes darbu Daugavpils un Ilūkstes novadā

AKTUĀLI

24. februārī plkst. 14:00 notiks tiešsaistes tikšanās ar jaunatnes politikas veidotājiem Daugavpils un Ilūkstes novadā. Tikšanās laikā notiks iepazīšanās ar jaunatnes darbu novados, diskutēts par svarīgiem jautājumiem jaunatnes jomā un apspriestas nākotnes attīstības iespējas jaunatnes darbā.

Visi interesenti, kuri vēlas iesaistīties diskusijā var pieteikties šeit: ej.uz/kopa21d līdz 21. februārim. Visiem, kas būs pieteikušies diskusijai, tiks izsūtīta pieslēgšanās tīmekļvietne. Savukārt tie, kas vēlas klausīties un uzdot jautājumus komentāros, to varēs darīt tiešraides diskusijas laikā Daugavpils novada jaunatnes Facebook lapā.

Aicinām arī iepriekš iesūtīt interesējošus jautājumus šeit ej.uz/kopa21.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Jaunatnes projektu koordinatore, Milāna Loča

Latvijā savvaļas putniem konstatēta augsti patogēnā putnu gripa