Tiek aicināti mūziķi un grupas pieteikties dalībai festivālā „Muzykys Skrytuļs 2018‟

AKTUĀLI

Daugavpils novada Līksnā 2018.gada 14. un 15. jūlijā jau septīto reizi notiks lielākais jaunās latgaliešu mūzikas festivāls „Muzykys Skrytuļs‟, pulcinot mūziķus, kuri dažādos žanros rada dziesmas latgaliski.

Kā informē pasākuma rīkotāji, festivāls norisināsies divas dienas un apmeklētāji tiks pārsteigti ar līdz šim vel nebijušām aktivitātēm. Festivālā, sestdien, dienas koncertos uzstāsies latgaliešu jaunās grupas, savukārt naktī būs iespēja baudīt jau atpazīstamu grupu uzstāšanos. Svētdien, Līksnas Vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcā, norisināsies garīgās mūzikas koncerts.

Pasākuma organizatori aicina mūziķus un mūziķu grupas, līdz  20. martam, pieteikties dalībai festivālā, kā arī izsludina brīvprātīgā darba vakances. Pieteikt savu dalību festivālam un uzzināt aktuālāko informāciju var festivāla sociālajos tīklos un  mājaslapā skrytuls.liksna.lv.

Jaunās latgaliešu mūzikas festivāls „Muzykys Skrytuļs‟ pirmo reizi tika rīkots 2005. gadā ar mērķi popularizēt latgalisko identitāti un sekmēt jaunu dziesmu radīšanu latgaliski. Festivāls visiem apmeklētājiem ir bez maksas.

Festivālu tradicionāli rīko Daugavpils novada Kultūras pārvalde, Līksnas pagasta pārvalde un festivāla iniciatoru grupa.

Linki pieteikuma anketām -

Brīvprātīgais darbs:

https://www.surveymonkey.com/r/5B5V375

Muzikantiem pieteikums:

https://www.surveymonkey.com/r/5H7P3QV

Pielikumā publicitātes fotogrāfijas:

- 2016. gada festivāla “Muzykys Skrytuļs” Etno mūzikas koncerts. Fotogrāfs: Edgars Kalniņš

Kontaktinformācija:
Festivāla koordinatores:
Sanita Pinupe, mob. +371 26058951, e-pasts: sanita.pinupe@gmail.com
Gunta Mežule un Anna Briška, mob. + 371 26439059, e-pasts: skrytuls@gmail.com
Sabiedriskās attiecības:
Juris Viļums, mob. + 371 26393531, e-pasts: jureits@jureits.lv

Aicinām pieteikties Zemkopības ministrijas konkursam “Sējējs 2018”