Tēvu diena Lāču pamatskolā

AKTUĀLI

Dzīvē vienmēr sajutīšu,
Tēta gādību un rūpes,
Mani vienmēr pasargās,
Daudz ko dzīvē iemācīs.

Katram bērnam ir divas rokas: viena mammai, bet otra – tētim.
Piektdien Lāču pamatskolā galvenais bija Tētis. Diemžēl tēvi skolā ir reti ciemiņi, tāpēc ar īpašu prieku uzstājās viņu bērni. Savus dzejoļus Rada un Kristīne, no pirmsskolas grupas “Lāčuks”, veltīja tēviem. Vokālais ansamblis izpildīja dziesmu “Mīļumdziesmas kamoliņš”, dažiem tēviem acīs parādījās asaras. 1. -4.klašu korim līdzi dziedāja visa zāle, viņi veltīja šo dziesmu visiem tēviem un vectētiņiem.

Kopā ar saviem bērniem tēvi iestādīja koku un uzcēla māju. Daudzus interesantus konkursus bērni sagatavoja saviem tēviem. Kopā spēlēja futbolu un florbolu, sacentās veiklībā un ātrumā, bet galvenais, ka uzvarēja visi. Svētku noslēgumā tēvi padalījās ar savām emocijās: “Bija forši!”, “Paldies par svētkiem”, “ Cik forši pavadīt laiku kopā ar savu bērnu!”

Visi apsolīja biežāk atnākt uz skolu.

Paldies pasākuma vadītājiem: Darjai un Timuram no 3.a klases un 4.klases skolniekam Dominikam. Tāpat ansambļa un kora vadītājai skolotājai Anastasijai, kā arī pasākuma vadītājai– skolotājai Gaļinai.

Lāču pamatskolas sākumskolas skolotājas

Pandēmija veicināja radošu ideju īstenošanu