Telpu futbola čempionātā uzvar “Kalupe”

AKTUĀLI

22. februārī Sventes vidusskolas sporta zālē norisinājās Augšdaugavas novada čempionāta telpu futbolā 2024 fināls.

Kopumā turnīrā tika izspēlēti divi apļi, bet Sventē komandas cīnījās par godalgotām vietām. Svente ar Kalkūni spēlēja par 3. vietu. Spēle beidzās ar rezultātu 4:1. Kalupe un Skrudaliena cīnījās par 1. vietu turnīrā - spēle beidzās ar Kalupes uzvaru ar rezultātu 6:1.

Kopvērtējumā 1. vietā ierindojās Kalupes komanda ar 18 punktiem. Kalupieši nepiedzīvoja nevienu zaudējumu, gūstot sešas uzvaras turnīrā. 2. vietā palika Skrudalienas komanda (12 punkti), gūstot četras uzvaras un piedzīvojot divus zaudējumus. Trešie - sventieši ar 3 punktiem, bet ceturtie ierindojās kalkūnieši (3 punkti).

Kausus un medaļas sportistiem pasniedza Augšdaugavas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Aivars Rasčevskis un Sporta nodaļas vadītājs Gunārs Kucins.

Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts Ričards Raščevskis (Kalupe), kurš kopumā guva 22 vārtus.

Labākie spēlētāji: Andrejs Lipiņš (Svente), Aleksandrs Poļakovs (Skrudaliena), Arnis Raščevskis (Kalupe).

Turnīra tabula

Pavasara koncerts Ilūkstes Mūzikas un mākslas skolā