Svētkus svinam Kalupē!

Kalupes pagasts

Šogad maijs Latvijai  ir īpašs – mēs svinam Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 34. gadadienu, Latvijas divdesmito gadadienu Eiropas Savienībā, NATO, Eiropas dienu, Mātes dienu, Starptautisko ģimenes dienu. Šie notikumi sapulcināja kopā gan kalupiešus, gan ciemiņus no kaimiņu pagastiem, lai varētu izjust svētku piepildījumu un svētuma sajūtu vietai, kurai esi piederīgs.

Caur stāstīto teiku par gadalaikiem un koncertu ar Kalupes pagasta folkloras kopu “Pylna Sāta” un Līvānu folkloras kopu “Ceiruleits” sajutām īstu latvietības garšu, spēku un patieso, kas mīt mūsos pašos. Cauri rotaļām, dziesmām un dejām izjutām skaisto un bagāto Latvijas dabu un tradīcijas visos gadalaikos.

Ar iespaidīgajiem tērpiem, dzirkstošiem un enerģijas piepildītiem dejas soļiem, deju kopa “Leičupe” parādīja nebeidzamo mūsu dzīves ritējumu gadalaikos.

Paldies visiem, kas radīja atelpas mirkļus un svētku sajūtu, lai skatītāji saņemtu pozitīvās uzlādes devu!

Kalupes pagasta kultūras darba vadītāja Inita Ivdra

Ieteikumi vasarā nodarbinātajiem skolēniem