Svētku pasākumā godināti Višķu SAC klienti

AKTUĀLI

Katru gadu 1.oktobrī, pašā zelta rudens sākumā, Višķu sociālās aprūpes centrā tiek svinēta Starptautiskā Veco ļaužu diena. Vecāka gājuma cilvēki asociējas ar rudeni, jo katram aiz muguras ir liela gadu nasta dažādās dzīves nokrāsās - gan spilgtās, gan pelēcīgās.

Šogad arī tika rīkots svētku pasākums, kurā godinājām mūsu aprūpes centra seniorus. Mūsu centrā ir arī ilgdzīvotāji, kuriem ir pāri 90 gadiem – Jevģēnija Vaņkova, Leonāra Stupele un  Leonora Prokopoviča. Viņiem pasniedzām ziedus un piemiņas dāvaniņas.

Izpušķotā telpā ar rudens lapām un sārtajiem āboliem notika svētku koncerts. Koncertu ievadīja Karīna Mogiša ar “Čikāgas Piecīšu” dziesmu “Mūsu mīlestība”. Pēc tam koncertu turpināja Preiļu novada Pelēču kultūras nama pašdarbnieki - deju grupa “Bravo” un “Viss kārtībā”, skolēni deklamēja dzejoļus, maza meitenīte - akrobāte parādīja aizraujošu mākslas vingrojuma priekšnesumu, dziedāja  Gunta Katkeviča. Seniori arī dziedāja līdz, bet daži pat gāja dejot. Klienti ar ovācijām un skaļiem aplausiem sagaidīja un pavadīja katru priekšnesumu.

Pēc koncerta seniori tika cienāti ar svētku kūku un augļiem.

Visi bija apmierināti  un priecīgi. Izskanēja daudz “paldies” par jauko pasākumu.

Informāciju sagatavoja:
Višķu SAC sociālais rehabilitētājs Leonora Donika

Palīdzi noskaidrot ģimenei draudzīgāko pašvaldību!