Sventes vidusskolas skolniece Darja Golubeva- LDz zīmējumu konkursa “Uzzīmē “nāvējošos palīgus”!” laureāte

Izglītība

Lai atkārtoti pievērstu bērnu un jauniešu uzmanību riskiem, kas var rasties dzelzceļa tuvumā lietojot viedierīces, klausoties mūziku vai neapdomīgi pārvietojoties ar elektroskrejriteni, VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) rīkoja zīmējumu konkursu, kurā aicināja skolēnus uzzīmēt “nāvējošos palīgus” – tālruni, austiņas un skrejriteni.

Zīmējumu konkursā tika saņemti vairāk nekā 350 mākslas darbi no visas Latvijas, tai skaitā arī Sventes vidusskolas 1.-11.klašu skolēnu radošie darbi. Pēc rūpīga LDz žūrijas vērtējuma, konkursā uzvarēja 7.klases skolniece Darja Golubeva, kuras radošais darbs tiks iedzīvināts LDz animācijas izglītojošajā filmā. Konkursam Darja zīmēja “nāvējošo ieroci”- austiņas. Uz konkursa apbalvošanu skolniece dosies 2.jūnijā, kur varēs ieskatīties filmas tapšanas aizkulisēs. Apsveicam Darju ar uzvaru!

Paldies visiem konkursa dalībniekiem par radošumu, atsaucību, radītajiem mākslas darbiem!

Aija Saveļjeva

Kopā ar Alvas zaldātiņu neparastā ceļojumā