Sventes tautas namā aizvadīts jauniešu pasākums “Drakulas dzimšanas diena”

AKTUĀLI

Piektdienas vakarā, 4. novembrī, Sventes Tautas namā Kalkūnes jauniešu attīstības centra jaunieši no Sventes, Kalkūnes un Medumu pagastiem ar kopīgiem spēkiem organizēja kārtējo Augšdaugavas novada jaunatnes sadraudzības vakaru “Drakulas dzimšanas diena”.

Pasākuma “Drakulas dzimšanas diena” laikā ikvienam jaunietim bija iespēja neformālajā atmosfērā iepazīt Helovīna svētku tradīcijas, piedalīties dažāda veida konkursos, kurus sava priekšnesuma laikā organizēja Kalkūnes jauniešu attīstības centra jaunieši, kuri arī pārsteidza visus klātesošos ar oriģinālo pasākuma ideju, svinīgo noformējumu un iepriekš sagatavotu pasākuma programmu. Visi pasākuma viesi atzīmēja oriģināli un skaisti izdekorēto zāli, kā arī katra jaunieša sagatavoto tēlu un kostīmu.

“Drakulas dzimšanas dienas” laikā Kalkūnes jauniešu attīstības centra jaunieši bija izģērbušies dažādu briesmoņu un filmu varoņu tēlos, lai rādītu kopīgo atmosfēru, kurā pēc viņu domām varētu nosvinēt Drakulas 700 gadu jubileju, savukārt, vakara viesiem bija sadalītas lomas un uzdevums atbraukt dažādos tēlos un sagatavot priekšnesumu, ar mērķi apsveikt Drakulu. Pasākuma turpinājumā sekoja jauniešu kopīgā laika pavadīšana draudzīgā atmosfērā.

Paldies Višķu, Līksnas un Demenes jauniešu attīstības centra jauniešiem, jaunatnes lietu speciālistiem, Augšdaugavas novada deputātam Aleksejam Mickevičam un jaunatnes nodaļas vadītājai Olesjai Ņikitinai, ka apmeklējāt Mūsu pasākumu pavadījāt kopā ar Mums šo brīnišķīgo vakaru! Īpašu paldies izsakām Sventes, Kalkūnes un Medumu pagastu pārvaldēm par atbalstu pasākumu organizēšanā. Uz tikšanos nākamajā sadraudzības vakarā!

Sagatavoja: Kalkūnes jauniešu attīstības centra jaunatnes lietu speciālists Andrejs Rucko

Lāčplēša diena Eglainē