Sveica Višķu un Dubnas pagasta topošos pirmklasniekus

AKTUĀLI

Bezrūpīgai vasarai pa pēdām steidzas rudens, izliedams biežāk pa lietus spainim, iemetot košākas krāsas parkos, dārzos, laukos un mežos. Zīmes dabā dažkārt var maldināt, bet laika skaitītājs kalendārs vienmēr ir precīzs – savlaicīgi ziņo, cik dienas atlikušas līdz septembrim – skolas gada sākumam.

Višķu un Dubnas pagasta pārvaldes kopīgajā pasākumā “Skola gaida mūs…” sumināja bērnus, kuri šogad 1. septembrī uzsāks skolas gaitas 1. klasē. Kopā ar bērnu vokālā ansambļa “Uguntiņa” dziedātājiem un vecākiem topošie pirmklasnieki apmeklēja MINI zoodārzu JURITA Naujenes pagastā. Bērni lieliski atpūtās un iepazinās ar dažādiem dzīvniekiem. Iegādājoties zoodārzā dzīvnieku barību, bērni varēja kontaktēties un aplaimot alpakas, lamas, kamieli, dambriežus, punduraitas, ponijus, ēzelīti, trušus un citus dzīvniekus.                Pēc ekskursijas uz zoodārzu bērnus gaidīja pārsteigumi Dubnas kultūras namā. Viņi dziedāja kopīgas dziesmas kopā ar bērnu vokālo ansambli “Uguntiņa”. Vokālā ansambļa skolotāja Guna Pētersone atraktīvi pārbaudīja, kā bērni apguvuši ciparus un burtus, darbojoties pirmskolas grupiņās. Bērnus apmeklēja izklaidīgā Pepija Garzeķe. Kopā ar viņu bērni mācījās, kā ikdienā viņiem būs jāsakārto skolas soma. Klases audzinātājas, 1. klases skolotājas, Marijas Umbraško vadībā visi varēja iesaistīties jautrās rotaļās. Klases audzinātājas mudināti, bērni īpašos diplomos uzrakstīja savus vārdiņus. Tā skolotāja mīļi iepazinās ar katru savu nākamo skolēnu.

Višķu un Dubnas pagasta pārvaldes bērniem sarūpēja dāvaniņas ar dažādiem skolas piederumiem – burtnīcām, krāsainiem zīmuļiem, zīmēšanas albūmu, akvareļkrāsām, krāsaino papīru un kartonu.

Lai bērniem jauks, notikumiem bagāts, zinošs pirmais mācību gads, bet vecāki lai var sapņot un priecāties par savu bērnu nākotni, jo viss, kas dzīvē skaists, tik ļoti saistās ar bērniem.

Višķu pagasta Sabiedriskā centra vadītājs Jānis Belkovskis

Pasākums Vecsalienas pilī "Ziedu simfonija"