Subates pavasarīgās sportiskās un kultūras dzīves ainas

AKTUĀLI

Gaidot pavasari, kuru ziema cītīgi cenšas kavēt, Subatē tuvina pavasarīgās noskaņas dažādos sarīkojumos.

Gada sākums tradicionāli jau vairāk kā piecus gadus ir biljarda pool turnīra norises laiks. 11.martā šī sporta veida aktīvi spēlētāji pulcējās biedrības “Subatieši” spēļu telpā. Par godu biedrības 20 gadu jubilejai un turnīra norisei biedrības biedri nokrāsoja sienas jautrās krāsās. Spēļu bumbiņu precīzā sadursme, vēl precīzāks grūdiens un ripojums tīklā. Tuvojoties finālam spriedze auga...

Turnīrā piedalījās septiņi dalībnieki, jaunākajam ir septiņi gadi. Visi sacentās vienā, pieaugušo, vecuma grupā. Vakara atpūtas sarīkojumā tika pasniegtas balvas un rezultāti ir sekojoši:

  • 3. vieta, Dāvis Krievāns;
  • 2. vieta, Rūdolfs Semjonovs;
  • 1. vieta, Rihards Bondarenko.

Īpaši tika sumināts jaunākais dalībnieks Lauris Krievāns. Zēns savas prasmes jau pierādīja arī decembra dambretes turnīrā, kur jaunietis sacentās ar lielajiem dalībniekiem. Subatē ir iespēja spēlēt snukeru, notiek treniņi. Nākotnē noteikti tiks rīkotas sacensības. Interesenti aicināti uz spēles apmācību.

Ziemīgo, auksto noskaņu labi var kliedēt dziesmas, dejas un mūzika. Subates kultūras nams 11. marta pēcpusdienā visus, bet īpaši daiļo dzimumu, aicināja uz koncertu, kuru rīkoja un izpildīja vietējie un tuvākās apkārtnes muzicējošie vīri. Mūziķis Pēteris Makaveckis un skanīgās balss īpašnieks Čingizs Ahundovs no Pašulienes ciema, vokāli instrumentālā ansambļa dalībnieki Vladas, Valdis un Aleksandrs no Ilūkstes un Subates, atraktīvais subatietis Alans Červjakovs, centīgie Sociālā aprūpes centra “Subate” klienti un darbinieki, Subates skolas burvīgie 1. un 2. klases audzēkņi ar skolotāju Mārīti Balodi uzbūra dažādus priekšnesumus, kurus papildināja ar humora devu. Liels paldies visiem!

Ziemīgā pavasara 11. marta diena turpinājās pildīties ar patīkamām norisēm. Vakarā mūzika, dziesmas un dejas turpinājās atpūtas un izklaides pasākumā Subates kultūras namā. Baudot līdzpaņemtos cienastu groziņus tuvāki un tālāki subatieši sanāca kopā. Šādas reizes ļoti saliedē, sniedz iedvesmu tālākām aktivitātēm pilsētā. Pasākuma vadītājs Pēteris Makaveckis kopā ar Renātu Makavecki un Čingizu Ahundovu dāvāja dziesmas. Sarīkojuma dalībnieki lustīgi dejoja, azartiski piedalījās dažādās izklaides aktivitātēs, ieguva balvas un arī paši dziedāja.

Paldies visiem, kuri veltīja savu laiku, prasmes un jautro noskaņojumu, lai būtu KOPĀ, PAVASARĪ, SUBATĒ.

Pavasaris un marts vēl turpinās, tātad arī Subates kultūras nama pasākumu norises. Turpinām būt kopā, pavasarī, Subatē!

Subates KN vadītāja Gunta Okmane
Foto: Zanda Šoldre, Rihards Bondarenko

NVA aicina darba devējus pieteikties skolēnu nodarbinātības pasākuma īstenošanai 2023.gada vasarā