Starptautiskā dueta “Octopus” koncerts

AKTUĀLI

Šī gada 27. janvārī Rīgā, I.Kozakēvičas Latvijas nacionālo kultūras biedrību asociācijas koncertzālē, notika starptautiskā dueta "Octopus" koncerts. Dueta dalībnieki: Rišards žoļendzevskis (saksofons) - Vroclāvas Mūzikas akadēmijas profesors, pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu katedras vadītājs un Gļebs Beļajevs (klavieres) - Daugavpils Universitātes docents, Naujenes Mūzikas un mākslas skolas skolotājs.

Mūziķi sadarbojas jau 6 gadus. Duets koncertējis Polijā, Lietuvā, Zviedrijā, Latvijā. Iepriekšējā mūziķu tikšanās reizē bija Vroclāva šī gada janvāra sakumā, kur Mūzikas akadēmijas studijā viņi ierakstīja materiālu pirmajām dueta  kompaktdiskam. Koncertā skanēja gan mūsdienu komponistu skaņdarbi, kā arī M.Oginska, S.Moņuško un K.Debisī mūzika.

Foto no koncerta -  Pāvels Račiks.

Uzdod jautājumu pašvaldībai!