Starpnovadu turnīrā volejbolā “Sniegpulkstenīte” laurus plūca Līksna

AKTUĀLI

11. martā Špoģu vidusskolas sporta zālē notika starpnovadu turnīrs volejbolā sieviešu komandām “Sniegpulkstenīte”, kas bija veltīts Starptautiskajai Sieviešu dienai. Turnīrā piedalījās komandas no Līksnas, Maltas, Preiļiem un Līvāniem. Izspēlējot apļa turnīru, par uzvarētājiem kļuva mājinieku komanda – Līksnas pagasts, 2. vietā – Līvāni, 3. vietā – Preiļi. Līksnas komandā par labāko spēlētāju tika atzīta Inga Macenko.

Dalībnieces tika apbalvotas ar medaļām un sveiktas ar pavasara vēstnešiem – ziediem.

Turnīru “Sniegpulkstenīte” organizēja Līksnas pagasta pārvalde sadarbībā ar Daugavpils novada Sporta nodaļu. Sacensību galvenais tiesnesis – Aldis Rokjāns.

Sākusies otrā pieteikšanās ES fondu mācībām pieaugušajiem