Standup Comedy “Vārpā”

AKTUĀLI

Kādreiz stand-up komēdija mums bija pilnīgi nesaprotama un sveša parādība. Bet, pateicoties vietējo komiķu daudzu gadu pūliņiem, šodien gandrīz visi ir pazīstami ar stand-up žanru, kas iemieso aktuālu mūsdienu humoru. Daudzi no jums jau ir apmeklējuši brīvos mikrofonus un lielus stand-up koncertus.

Apvienība “Riga Stand Up”, kas ir Baltijas valstu stand-up flagmanis, šopavasar svin 8 aktīvas darbības gadus. “Riga Stand Up” komandas komiķu sasniegumi ietver tūkstošiem uzstāšanos visdažādākajās vietās – no lielām koncertzālēm un kinoteātriem līdz mājīgiem vecpilsētas bāriem. Savu turneju ietvaros komiķi jau viesojušies Helsinkos, Amsterdamā, Londonā, Edinburgā, Cīrihē un daudzās citās Eiropas pilsētās. Viņi vairākkārt uzstājušies kopā ar slaveniem komiķiem - Slavu Komissarenko, Denisu Čužoju, Idraku Mirzalizade, Dmitriju Romanovu, Mihailu Šacu, Aleksandru Ņezlobinu...
Un šogad “Riga Stand Up” sasniedz jaunu līmeni! Pavasarī ir ieplānota lielā tūre pa Baltiju, kuras ietvaros komiķi viesosies desmitiem pilsētu ar absolūti jaunu programmu. Esi viens no pirmajiem, kas izbaudīs aktuālo un moderno komēdiju! Sāksim Pūķa gadu ar ugunīgu humoru no “Riga Stand Up”!

Tiekamies DAUGAVPILĪ!!!
Kad? 13.aprīlī 19.00 (Ieeja no 18.30)
Kur? Kultūras centrs VĀRPA, Dobeles iela 30, Daugavpils

Uzstāsies 4 komiķi krievu valodā:

  • Aļona Borisova,
  • Aleksandrs Margolins,
  • Deniss Ivanovs,
  • Valters Gravinš.

Biļetes var iegādāties bilesuparadize.lv mājas lapā un kasēs
Vecuma ierobežojums: 16+

Lieldienas Višķos