Sporta skolas vieglatlētiem 2 medaļas Latvijas čempionātā vieglatlētikā U-14 vecuma grupā

AKTUĀLI

Sestdien, 2.februārī Rīgā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-14 vecuma grupā. Šinī vecuma grupā ir ļoti daudz sportistu un visus gribētājus Rīgas Vieglatlētikas manēža nespēja uzņemt, tāpēc nedēļu iepriekš 5 zonās tika rīkotas atlases sacensības. Lai tiktu uz Rīgas finālsacensībām savā zonā (Latgales un Sēlijas reģions) bija jāiekļūst starp savas disciplīnas 6 labākajiem sportistiem, to spēja izdarīt 6 Daugavpils novada sporta skolas sportisti – Līga Ozoliņa un Ainārs Maculevičs – 1000m skrējienā, Alisa Gerasimova – tāllēkšanā un 60m, Darja Oniščenko – 300m, Ludmila Fadina – 60m, kā arī 4*160m stafetes skrējiena meitenes. Diemžēl nepaveicās salienietei Lizai Treiko, kura zonas sacensībās uzrādīja personīgo rekordu un izcīnīja otro vietu, bet pēc finiša tika diskvalificēta, jo kādā no līkumiem uzkāpa celiņa iekšējai līnijai.

Finālsacensībās vislabāk veicās treneru Janas un Dmitrija Hadakovu audzēknei Alisai Gerasimovai, kura ļoti stiprā konkurencē, 60m skrējienā uzrādīja 3. labāko rezultātu (8.44 sek.). Lieliski noskrēja arī mūsu meiteņu četrinieks Līga Ozoliņa, Alisa Gerasimova, Darja Oniščenko, Ludmila Fadina, kuras izcīnīja 2.vietu visaizraujošākajā un atraktīvākajā šo sacensību veidā – 4*160m stafetē.

Nākamais Latvijas čempionāts būs jau šīs nedēļas nogalē Kuldīgā, kur sacentīsies U-18 un U-20 vecuma grupas, lielākās cerības mēs saistām ar naujenieti Olgu Ignatjevu, kura pagājušajā gadā bija iekļuvusi Latvijas izlases sastāvā startam Eiropas čempionātā, kā arī treneru Hadakovu dēlu Edvīnu, kurš pagājušajā ziemā kļuva par trīskārtēju Latvijas čempionu – trīssoļlēkšanā, daudzcīņā un tāllēkšanā.

Gaidīsim labas ziņas no Kuldīgas!

Informāciju sagatavojis:
Daugavpils novada
sporta skolas direktors
Jānis Skrinda

Galvenā bilde - Stafetes četrinieks pēc izcīnītās 2.vietas Latvijas čempionāta finālsacensībās Rīgā.

2. Foto Stafetes četrinieks pēc izcīnītās 2.vietas Latvijas čempionāta zonas sacensībās Jēkabpilī.

3. Foto Alisa Gerasimova pēc izcīnītās 1.vietas tāllēkšanā Latvijas zonas sacensībās Jēkabpilī.

Konfekšu veidošanas darbnīca "Saldā garša"