Sporta skolas peldētājiem augstvērtīgi sasniegumi

AKTUĀLI

Sporta skolas peldētāji arī šajā mācību gadā turpina iepriecināt ar augstiem sasniegumiem.

 Sezona sākās ar Bērnu un jauniešu sacensībām peldēšanā “Septembra starti” Rīgā, kurās ANSS pārstāvēja SMP-3 grupas peldētāja Diāna Orlova (2007), viņas augstvērtīgākais rezultāts bija disciplīnā 50m brasā nopelnīta sudraba medaļa.

Rēzeknes BJSS sezonas atklāšanas sacensībās peldēšanā divu distanču kopsummā lieliski rezultāti: zelts - Arīnai Rodionovai (2008), sudrabs - Marijai Golubevai (2010) un

Katrinai Baltmanei (2006), kā arī 4.vieta - Diānai Orlovai (2007), 5.vieta - Adrianam Lihoveckim (2009) un 7. vieta - Raivim Krauklim (2010).

18. bērnu un jauniešu sacensībās peldēšanā “Līderis”, kuru mērķis bija noskaidrot labākos individuālos peldētājus no sporta skolām un klubiem Latvijā,  piedalījās un labākos rezultātus ieguva: Vitālijs Radzevičs (2009) – 2 zelta medaļas, Adrians Lihoveckis (2009) – 2 zelta un 2 sudraba medaļas, Raivis Krauklis (2010) – bronzas medaļu, Arīna Rodionova (2008) – 4. un 5. vietu.

Arī Valmieras atklātajā čempionātā, kurā piedalījās LPF  licencēti sportisti trijās vecuma grupās (2009.g. dzim. un vecāki, 2010. - 2011. g. dzim. un 2012. g. dzim. un jaunākie) un kuru gaidīja mūsu peldētāji, lai aizrautīgā un sīvā konkurencē pārbaudīt savu spēkus un meistarību Latvijas mērogā, izdevās sasniegt augsta līmeņa rezultātus: Katrina Baltmane (2006) 100m uz muguras – bronza, Raivis Krauklis (2010) abās disciplīnās: brīvajā stilā - zelts, 100 m uz muguras- sudrabs un III sporta klase, Adrians Lihoveckis (2009) - I sporta klase 400 m brīvajā stilā, Vitālijs Radzevičs (2009) - I sporta klase 100m tauriņstilā un Damirs Grigorjevs (2009) - II sporta klase disciplīnā 100 m uz muguras.

11. Starptautiskajā Sprinta festivālā “Rīgas Sprints”, LEN Eiropas čempionāta kvalifikācijas sacensībās starp LPF licencētiem II sporta klases peldētājiem notika sacensībās, lai noteiktu Latvijas labāko peldētāju kvalifikācijas normatīvu izpildi dalībai LEN Eiropas līmenī. Sīvā konkurencē starp vecāko grupu peldētājiem labākos sasniegumus guva Arīna Rodionova, Vitālijs Radzevičs, Adrians Lihoveckis, Diāna Orlova, Katrina Baltmane un Damirs Grigorjevs.

Sacensību Latvijas Kausa III posms peldēšanā labākie sasniegumiArīnai Rodionovai (2008) – 3 sudraba medaļas dažādās disciplīnās, Vitālijam Radzevičam (2009) – 2.labākais 50m tauriņstila disciplīnā un arī citās disciplīnās, Diānai Orlovai (2007) – bronza 200m uz muguras.

Sporta meistarības pilnveides grupu peldētāji nemitīgi cenšas paaugstināt savu sasniegumu līmeni, lai būtu cienīgi saņemt apliecības par profesionālo ievirzi sportā un godam pabeigt mācības sporta skolā. Paldies viņiem un trenerei S.Bonderei!

Augšdaugavas novadā būs par diviem dabas liegumiem vairāk