Špoģu vidusskolas pirmsskolas izglītojamie lepojas ar sasniegumiem zīmējumu konkursā “Ūdens mūsu pasaulē”

Izglītība

Katru gadu 22. martā pasaule atzīmē Pasaules Ūdens dienu. Lai vērstu uzmanību uz pastāvošo ūdens resursu krīzi pasaulē un veicinātu sabiedrības izpratni par nepieciešamību situāciju steidzami uzlabot, Venden pasludināja martu par ūdens mēnesi un aicināja bērnus 2023. gada zīmējumu konkursā “Ūdens mūsu pasaulē”.

Konkursā piedalījās 332 pirmsskolas izglītības iestādes un izglītības iestādes, kuras īsteno pirmsskolas izglītības programmu, no visas Latvijas. Kopumā tika iesūtīti 4062 zīmējumi!

Notika publiskais balsojums. Tas tika sadalīts četrās kategorijās, nodalot grupu un kopīgos darbus no individuāli izstrādātajiem, kā arī iedalot tos divās grupās pēc autoru vecuma – no 2 līdz 4 gadiem un no 5 līdz 7 gadiem. Katras kategorijas pirmo trīs vietu ieguvēju pārstāvētās izglītības iestādes saņem naudas balvu – iespēju papildināt sporta inventāru vai mācībām nepieciešamos materiālus noteiktās summas apmērā, savukārt to autori – dāvanas no VENDEN un balvas no ģimenes izklaides un atpūtas parka ADVENTICA, kas atrodas Rīgā, iepirkšanās centrā Olimpia.

Špoģu vidusskolas pirmsskola piedalījās šajā zīmējumu konkursā. No 3.gadīgo grupiņas “Bitītes” piedalījās 13 bērni ar saviem individuālajiem darbiem un vienu kopīgo grupas darbu, kā arī no 6.gadīgo grupiņas “Taurenīši” piedalījās 7 bērni ar saviem individuālajiem darbiem. Mūsu pirmsskolas izglītojamo dalība tika aktīvi atbalstīta balsojumā un rezultātā Špoģu pirmsskola ieguva 2 pirmās vietas savās kategorijās. Sekojot līdzi balsojuma gaitai un uzzinot rezultātus, mūs visus pārņēma neticams prieks un laime, jo izrādījās, ka neviens sapnis nav par mazu! Vajag tikai cerēt un kopīgiem spēkiem ir iespējams sasniegt lielus mērķus! Vēlreiz visiem liels paldies par milzīgo atbalstu mūsu mazajiem māksliniekiem!

Publiskajā balsojumā kategorijā individuālais darbs 2 - 4 gadi 1. vietu ieguva Jānis Zukulis un 8. vietu ieguva Karolīna Kalēja! Kategorijā grupu darbs 2 – 4 gadi 1.vietu ieguva 3.gadīgo grupiņas “Bitītes” darbs “Lāsīte pie lāsītes”! Emīlija Vanaga no 6.gadīgo grupiņas ieguva pateicības rakstu no mākslinieciskās žūrijas par māksliniecisko izpildījumu. Tika izvēlētas balvas, kuras papildinās pirmsskolas sporta inventāru un mācībām nepieciešamos materiālus. Balvas tika sagaidītas ar lielām ovācijām un neviltotu prieku. Venden bija parūpējušies, lai dāvanu saņemšanas diena izvērstos par īstiem svētkiem. Par to mēs visi viņiem sakām neviltotu PALDIES!!! Vislielāko prieku un svētku sajūtu pirmsskolēni izbaudīja 31. maijā, kad visa pirmsskola skolas stadionā varēja pūst burbuļus, kurus uzdāvināja Venden. Bērniem bija milzīgs prieks, visi izmēģināja roku, pūšot burbuļus – gan lielus, gan mazus!

Špoģu vidusskolas pirmskolas skolotāja Dace Aleksejeva

Špoģu vidusskolas skolēni iepazīst muzejus Aglonā