Špoģu Mūzikas un mākslas skolas un Naujenes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi pie Valsts prezidenta

AKTUĀLI

Špoģu Mūzikas un mākslas skolas un Naujenes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi piedalījās Valsts prezidenta Ziemassvētku atklātnes rīkotajā konkursā, kur skolēniem bija iespēja radoši izspausties, radot zīmējumu, kas tiks izmatots Valsts prezidenta 2017. gada Ziemassvētku kartītes dizainā.

Konkurss notika divās kārtās – pirmā kārta notika mākslas skolā, bet otro kārtu vērtēja Valsts prezidenta kancelejas izveidota mākslas darbu vērtēšanas komisija.

Konkursā no Špoģu Mūzikas un mākslas skolas piedalījās Evelina Koļesņika - skolotāja Anita Karpenko, Sintija Kokina, Vladislavs Gerasimovs, Jūlija Laskina -  skolotāja Vita Kāpostiņa – Tuče. No Naujenes Mūzikas un mākslas skolas piedalījās Alīna Boliņa, Solvita Bizņa, Katrīna Kuļikova, Sintija Derjabo - skolotāja Anita Karpenko. Pateicībā par piedalīšanos Valsts prezidenta Ziemassvētku kartītes dizaina konkursā, 18.decembrī  skolēni un skolotājas tika aicināti uz tikšanos ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, un tika organizēta ekskursija pa Rīgas pili. Bērniem tika stāstīts par pils vēsturi, kā arī bija iespēja iepazīties ar Valsts prezidenta apartamentiem.

Foto autors: Gatis Bergmanis, Latvijas Valsts prezidenta kanceleja

Domes sēde