Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi piedalījās izpildītājmākslas konkursā Krievijā

AKTUĀLI

10. februārī Sebežas (Krievija) mūzikas un mākslas skolā norisinājās V Starptautiskais bērnu izpildītājmākslas konkurss „Volšebnije zvuki muziki”, kurā bija pieteikušies 51 dalībnieks no Krievijas, Baltkrievijas un Latvijas mūzikas skolām. Špoģu Mūzikas un mākslas skolu pārstāvēja trīs audzēkņi: Rolands Kļavinskis (skolotāja Vija Petrova), Matīss Sarkanis un Ivo Bikuļčs (skolotāja Svetlana Vasiļjeva).

Ļoti pozitīvā un radošā gaisotnē sacentās dažādu mūzikas instrumentu pratēji – konkursā skanēja klavieres, akordeons, bajāns, ģitāra, baltkrievu cimbala, krievu gusļi un balalaika, savas skanīgās balsis demonstrēja talantīgi dziedātāji. Šaurās, bet ļoti viesmīlīgās skolas telpās valdīja patīkams satraukums, skanēja nebeidzami uzmundrinājuma un atbalsta vārdi, dibinājās jauni radošie kontakti. Par vairāk nekā četru stundu garā mūzikas maratona kulmināciju kļuva tradicionālā laureātu apbalvošanas ceremonija. Pēc starptautiskās žūrijas lēmuma, visi Špoģu MMS audzēkņi kļuva par konkursa laureātiem – Rolands Kļavinskis 1.-3. klašu grupā ieņēma 2.vietu, savukārt 4.-5. klašu grupā Ivo Bikuļčs kļuva par 1. vietas, bet Matīss Sarkanis – par 2.vietas laureātu. Apsveicam audzēkņus un skolotājus ar panākumiem!

Sporta deju sacensības "Draugu lokā 2018"