Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi piedalās akordeona spēles konkursā

AKTUĀLI

22. - 23. janvārī Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā norisinājās Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Taustiņinstrumentu spēle – Akordeona spēle Valsts konkursa II kārta Daugavpils reģiona mūzikas skolām. Šajā konkursa kārtā tika izvirzīti labākie audzēkņi no 13 skolām, tostarp Daugavpils, Līvānu, Jēkabpils, Rēzeknes, Krāslavas u.c. mūzikas skolu pārstāvji. Jāatzīmē, ka šogad konkursam pieteicies rekordliels dalībnieku skaits – 72 jauni akordeonisti.

Špoģu Mūzikas un mākslas skolu pārstāvēja un par iekļūšanu Valsts konkursa finālā cīnījās 8 Akordeona spēles programmas audzēkņi – Deniss Petrovs, Daniels Bitenieks (skolotāja Anna Grigorjeva), Dmitrijs Ciunelis (skolotāja Natalija Skobina), Matīss Sarkanis, Rinalds Simanovičs, Amanda Aļeksejeva, Anastasija Svirska (skolotāja Svetlana Vasiļjeva) un Rolands Kļavinskis (skolotāja Vija Petrova).

Visi konkursanti tika iedalīti klašu grupās un pēc konkursa nolikuma, katrā no tām, žūrijas komisijai bija jāizvirza 4 pretendenti, kam būs iespēja cīnīties labāko vidū konkursa finālā Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolā. Jāatzīmē fakts, ka visi Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi savās grupās tika pie godalgotām vietām. Diplomus par III vietu ieguva Rinalds Simanovičs, Anastasija Svirska, Amanda Aļeksejeva, Matīss Sarkanis, Deniss Petrovs, Dmitrijs Ciunelis, II vietu ieguva Daniels Bitenieks un par I vietas laureātu kļuva Rolands Kļavinskis. Ceļazīmi uz konkursa finālu žūrijas komisija piešķīra Danielam Biteniekam un Rolandam Kļavinskim.

Paldies par skolotāju ieguldīto darbu un audzēkņu pašatdevi, un cīņas garu konkursa noklausīšanās! Lai veicas konkursa finālā Rolandam un Danielam!

"Literatūres" grāmatu plaukts Naujenes tautas bibliotēkā