“Literatūres” grāmatu plaukts Naujenes tautas bibliotēkā

AKTUĀLI

Naujenes tautas bibliotēka atsaucās uz LTV1 kanāla raidījuma cikla “Literatūre – ceļojums ar rakstnieku” aicinājumu izvietot bibliotēkā speciālu grāmatu plauktu ar raidījumā apskatītajām grāmatām. “Raidījumu cikla “Literatūre” tūroperatori Marta Selecka un Gustavs Terzens aicina ikvienu doties kopīgā lasīšanas tūrē – izlasīt 20 latviešu autoru grāmatas līdz 2020. gada beigām. Par šīm grāmatām un to autoriem skaties raidījumā “Literatūre” ik ceturtdienu plkst. 20.00 LTV1 kanālā vai raidījumu ierakstus www.lsm.lv jebkurā sev ērtā laikā. Grāmatas atrodamas  Naujenes tautas bibliotēkas  peciālā “Literatūres” plauktā. Ja pieņem izaicinājumu, pastāsti par to citiem, lietojot mirkļbirku #RaidījumsLiteratūre.”

Grāmatu saraksts:

Anšlavs Eglītis “Cilvēks no Mēness”;

Raimonds Staprāns “Četras dienas jūnijā un citas lugas”;

Māra Zālīte “Paradīzes putni”;

Ernests Birznieks-Upītis “Pelēkā akmens stāsti”;

Pauls Bankovskis “18”;

Kārlis Skalbe “Kā es braucu Ziemeļmeitas lūkoties”;

Antons Rupainis “Baltie tēvi”;

Antons Rupainis “Māra mostas”;

Anna Rancāne “Advente”;

Anna Rancāne “Pylni kārmani dabasu… Bezdelīgu pasts”;

Māris Bērziņš “Gūtenmorgens (pirm’reiz)”;

Māris Bērziņš “Gūtenmorgens. Otrreiz”;

Vilis Lācis “Zvejnieka dēls”;

Inga Ābele “Tumšie brieži”;

Aspazija “Atriebēja”;

Ieva Melgalve “Mēness teātris”;

Marģeris Zariņš “Viltotais fausts”;

Gunars Saliņš “Raksti”;

Kārlis Vērdiņš “Dilles tante”;

Kārlis Vērdiņš “Pieaugušie”.

Naujenes tautas bibliotēka aicina savus lietotājus pieņemt izaicinājumu un izlasīt šīs grāmatas!!!! Ja, neesi bibliotēkas lasītājs, nāc, pieraksties un lasi!!!

Naujenes tautas bibliotēkas vadītāja Diāna Čiževska

 

Atskaite par paveikto 2019. gadā