Špoģu MMS audzēkņu dalība akordeonistu konkursā Lietuvā

AKTUĀLI

22. februārī Špoģu Mūzikas un mākslas skolas akordeonisti piedalījās III Starptautiskajā akordeonistu konkursā „LIEPSNOJANTYS AKORDEONAI 2019“ Kupiškos (Lietuvā). Konkursanti – solisti šajā konkursā tradicionāli tika dalīti vecuma grupās, atsevišķā kategorijā piedalījās dažādu sastāvu ansambļi, kur vadošo lomu spēlē akordeons. Špoģu Mūzikas un mākslas skolu trīs kategorijās pārstāvēja solisti Matīss Sarkanis un Ivo Bikuļčs un akordeonistu kvartets (skolotāja Svetlana Vasiļjeva). Sīvā cīņā ar akordeonistiem no Lietuvas, Baltkrievijas, Polijas un Latvijas mūsu skolas solisti un akordeonistu kvartets izcīnīja Diplomus par III vietu.

Apsveicam audzēkņus un viņu skolotāju ar panākumiem!

Aicinām apmeklēt pasākumu “Projektu Gadatirgus 2019” Daugavpilī