Skrudalienas pagastā noritējis sporta pasākums jauniešiem “Tik dažāds volejbols”

Jaunatnei

Jauniešiem no Skrudalienas, Tabores un Salienas pagastiem ļoti patīk sportot un popularizēt aktīvu dzīvesveidu. 17. martā Laucesas pamatskolas PĪV “Silene” sporta zālē noritēja jauniešu sporta vakars “Tik dažāds volejbols”. Jaunieši ieguva iespēju sportiski un interesanti pavadīt savu brīvo vakaru, spēlējot volejbolu.

Jaunieši sadalījās jauktās komandās, kas palīdzēja viņiem vairāk saliedēties. Mūs kļūst arvien vairāk un uz sporta laukuma satiekas jau 5 komandas, kas gribēja pierādīt, ka katra no tām ir visspēcīgākā un vissaliedētākā. Bija arī pavisam jauni  “spēlētāji”, kuri pirmo reizi mēģināja izservēt bumbu. Taču jāsaka paldies pieredzējušiem jauniešiem, kuri ar sapratni izturējās pret iesācējiem, palīdzot viņiem apgūt volejbola pamatus. Tomēr uzvarētāji tika noskaidroti. Pasākums notika enerģiskas mūzikas pavadījumā, kas veidoja jautru, draudzīgu, azartisku un nepiespiestu atmosfēru. Visi dalībnieki saņēma saldas balvas, lai atjaunotu patērēto enerģiju. Īpašu paldies izsakām Laucesas pamatskolai PĪV “Silene” valdībai par atsaucību un sadarbību.

Ināra Lapkovska, jaunatnes lietu speciāliste

Vispasaules sociālā darba diena