Skrudalienas pagasta jaunieši aicina uz “izpārdošanu”!

AKTUĀLI

29.novembrī veikalos visā pasaulē norisināsies izpārdošana jeb “melnā piektdiena”. Arī Skrudalienas pagasta jaunieši nolēma sarīkot izpārdošanu, kurā aicina piedalīties visus novada jauniešus.

29.novembrī plkst.18.00 visi tiek aicināti piedalīties atpūtas vakarā “Black Friday”. Katram pagastam ir arī īpašs uzdevums – izvēlēties preci, ko vēlas pārdot un reklamēt to humoristiskā veidā tā, lai pārējiem pasākumu dalībniekiem rastos vēlme to iegādāties. Kā tad par preci var izrēķināties? Ļoti vienkārši! Katram pagastam ir jāizdomā arī sava valūta un jāņem līdzi pēc iespējas vairāk sava pagasta “naudas”. Uzvarētāja komanda, kuras prece izsolē tiks pārdota par visaugstāko cenu, saņems balvu.

Par savu dalību pasākumā obligāti jāpaziņo līdz 22.novembrīm, zvanot pa tālruni Inārai Lapkovskai 29337843 vai sūtot vēstuli uz e-pastu: inara.lapkovska@inbox.lv

Komitejas sēde