Siltas un saulainas Lieldienas Medumos!

Kultūra

Neskatoties uz to, ka aiz loga atkal sniga sniegs, 3. aprīlī, Medumu tautas namā izauga lielas saulainas narcises. Situmu radīja ne tikai lielais apmeklētāju skaits, bet arī saldo vafeļu smarža.

Koncertu iesāka Medumu skolas pirmsskolas grupas čaklie audzēkņi atbrauca ar traktoru, lai ar savu uzstāšanos parādītu darbu sākumu dārzā. Atbrauca arī viesi no Kalkūnes pagasta ar kustīgām un pavasarīgām dejām. Sventes vidusskolas Marionešu teātris iepriecināja ar izrādi, kurā lelles izklaidēja humoristiskajā programmā “Šūpolēs”.  Sventes vidusskolas bērni un jaunieši izrotāja svētkus ar skaistām dziesmām un muzikālām kompozīcijām.

Otrajā svētku daļā kopā ar bērniem paspēlēja Lielais Zaķis no Ilūkstes, kurš izklaidēja gan ar stafetēm, gan ar mīklām. Radošajā darbnīcā radījām un krāsojām mākslīgas olas un cienājamies ar saldi saulainām vafelēm, kurus pagatavoja jaunieši.

Foajē bija iespēja iepazīties ar rokdarbu pulciņa “Kaleidoskops” vietējo rokdarbnieču dažādu tehniku darbiem. Šeit bija gan adīti, gan austi darbi.

Gribam izteikt liels pateicību par piedalīšanos pasākumā -  Aleksejam Korotkovam, Ilūkstes kultūras mākslas centra darbiniecēm, Medumu pirmsskolas grupas bērniem un audzinātājai Irēnai Suvorovai, Sventes Instrumentālā  ansambļa  “Con brio” un popgrupas “Presto” dalībniecēm, Sventes vidusskolas Marionešu teātra aktieriem  un vadītājai Nataļjai Ogurcovai, Kalkūnes pagasta moderno deju kolektīvam “Vita of dance” un vadītājai Ludmila Boroņenko, Jauniešiem no Medumiem un Kalkūniem, rokdarbu pulciņa “Kaleidoskops” rokdarbniecēm!

Lai visiem saulains pavasaris un siltums sirdī!

Medumu pagasta Kultūras darba vadītāja Anita Drozdova

Bebrenē notiks "Pozitīva pēcpusdiena"