Silenes kultūras namā noritēja sporta ballīte

AKTUĀLI

Pienāca pavasaris. Gribas vairāk kustības un pozitīvo emociju, un ne visām sievietēm pa prātam ir garlaicīga un mazkustīga vakara pavadīšana. Tāpēc 16. martā Silenes kultūras namā ir noritējusi kārtēja sporta ballīte - ar jautrām un aizraujošām stafetēm.

Bija ļoti patīkami, ka sievietes atnāca ar saviem bērniem, un Silenē noritēja īstie ģimenes svētki. Pavisam maziem bērniem tika piedāvāts spēļu stūrītis, kur viņi varēja zīmēt, spēlēt. Bet lielākie bērni ar milzīgu prieku kopā ar māmiņām piedalījās stafetēs. Atpūtas vakara sākumā aerobikas grupa “Fit Dance“ Alevtīnas Mihailovas vadībā sveica visus klātesošos ar savu priekšnesumu, pēc tam visi pasākuma dalībnieki izpildīja vingrinājumus, lai izsildītu ķermeni pirms sacensībām.

Ar spēļu kartīšu palīdzību tika izvēlētas trīs komandas. Kurš izvelējās kartīti ar karalienes attēlu, kļuva par komandas kapteini. Savukārt pasākuma sporta programmu sagatavoja un vadīja sporta organizatore Ināra Lapkovska, sacensības tiesāja cienījama sporta skolotāja Ņina Poicāne. Viss vakars notika enerģiskas un dzīvespriecīgas mūzikas pavadījumā, kas radīja jautru un nepiespiestu atmosfēru. Uz sporta laukuma valdīja jautrība un azarts, jo sagatavotie konkursi bija kreatīvi, atraktīvi, smieklīgi un sagādāja lielu prieku visiem - gan dalībniekiem, gan līdzjutējiem. Un viens konkurss bija veltīts mūsu mīļai  Dzimtenei - uz ātrumu vajadzēja sastādīt Latvijas karti no sagrieztiem krāsaina kartona fragmentiem. Pārtraukumā aerobikas grupa izpildīja vēl vienu savu priekšnesumu.

Noslēgumā komandas saņēma balvas, visi dalībnieki tika aicinātas uz tējas tasīti, kur turpinājās jautras, bet arī nopietnas sarunas par sportu un veselību.

Mēs pateicamies visiem, kas ieradās uz mūsu atpūtas un sporta vakaru, un ceram, ka sporta draudzība mūsu pagastā turpināsies vēl ilgus gadus.

Lieldienu zaķu veidošanas radošā darbnīca Naujenē