Silenē ekspluatācijā pieņemta trīszvaigžņu konferenču viesnīca

AKTUĀLI

Daugavpils novada Būvvalde ekspluatācijā pieņēma būvprojektu “Trīszvaigžņu konferenču viesnīca Silenē”, kas tapis pēc SIA “Antaris” pasūtījuma.

Jaunā  trīszvaigžņu konferenču viesnīca atrodas agrākajā Skrudalienas pārvaldes īpašuma ēkā, kura līdz šim stāvēja neizmantota un tāpēc tika pārdota. Ēka atradās labā tehniskā stāvoklī, jo vēl salīdzinoši nesen – 2007. gadā tajā veikta pārbūve, nomainīti logi, uzlabota ārējā fasāde. Šobrīd ēka pielāgota, atbilstoši vides pieejamības prasībām, nodrošinot personu ar kustības traucējumiem iekļūšanu ēkā pa pandusu. Tāpat saglabātas esošās iebrauktuves, kurās veikta asfaltbetona seguma nomaiņa, sadalot to divās zonās -  gājēju celiņos un autostāvvietā.

Ēkā veikts iekštelpu pārplānojums, atbilstoši viesnīcas izkārtojumam un vajadzībām. 1. stāvā atrodas virtuve ar palīgtelpām, viesu reģistrācijas telpa, kabineti, konferenču telpu bloks ar iespēju to transformēt par banketu zāli, 1 viesu numurs un viens numurs, kas pielāgots cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, kā arī vasaras terase. Savukārt 2. stāvā izvietoti viesu numuri – katrā no numuriem ir iekārtotas atsevišķas labierīcības.

Jaunā Trīszvaigžņu konferenču viesnīca Silenē ietilpst vienotā Silene Resort & SPA kompleksā, gleznainajā Sila ezera krastā. Tā kā jaunā viesnīcas ēka atrodas citā ezera krastā, pakalpojuma sniedzējs viesu nogādāšanu jaunajos apartamentos ir paredzējis ar skaistu braucienu pāri ezeram.

Sporta un deju diena “Ziemas prieki 2018” Sventē