SIA “ORNAMENTS aicina darbā namu pārvaldnieku

NAMU PĀRVALDNIEKS

(profesijas kods 3334 12)

SIA “ORNAMENTS” (Reģistrācijas Nr. 41503003743) aicina darbā namu pārvaldnieku.

Mēs  piedāvājam:

• Amatu uz nenoteiktu laiku.
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.
  • Apmaksātu papildatvaļinājumu atbilstoši Latvijas Republikas Darba likuma  un SIA “ORNAMENTS” normatīvo aktu noteikumiem.
  • Izaugsmes un profesionālo prasmju pilnveidošanas iespējas.

Darba pienākumi:

• Veikt darbus, kas saistīti ar dzīvojamo māju, nedzīvojamo ēku un cita veida nekustamā īpašuma pārvaldīšanu atbilstoši lietošanas mērķiem un tehniskajā dokumentācijā noteiktajiem tehnoloģiskiem un procesuāliem aspektiem.
  • Organizēt un veikt namu pārvaldīšanu un apsaimniekošanu.
  • Nodrošināt dzīvojamo māju vai nedzīvojamo ēku pārvaldīšanu, rekonstrukcijas, renovācijas un restaurācijas darbu plānošanu, izpildes organizēšanu un kontroli.
  • Veikt darbus, kas saistīti ar nekustamā īpašuma iznomāšanu, izīrēšanu, vadīšanu, vērtēšanas pamatu aspektiem.
  • Kārtot jebkādu ar nomnieku darbību saistītu jautājumu risināšanu.
  • Piesaistīt īstermiņa nomniekus un sagatavot nomas līgumus.
  • Veikt darbus, kas saistīti ar nekustamo īpašumu darījumu vadīšanas, vērtēšanas, pārvaldīšanas un apsaimniekošanas ekonomiskajiem un vadīšanas aspektiem.
  • Analizējot un sintezējot nekustamā īpašuma tirgū esošos ekonomiskos procesus, tos ietekmējošos faktorus, noteikt komercsabiedrības mērķus un izvēlēties efektīvākos projektus investīciju ieguldījumiem nekustamā īpašuma jomā.
  • Konsultēt klientus.
  • Sekot nekustamo īpašumu nomas un īres līgumu termiņiem un nosacījumu izpildei.

Prasības kandidātam:

• Augstākā izglītība vai profesionālā vidējā izglītība, vēlama 4. līmeņa profesionālā izglītība dzīvojamo māju pārvaldīšanā.
  • Latvijas Republikas normatīvo aktu un Eiropas Savienības tiesību pārzināšana sava amata pienākumu izpildei.
  • Prasme strādāt ar datoru (MS Word, MS Excel, Internets, e-sarakste).
  • Augsta atbildības sajūta, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, operativitāte, ātrums un kvalitāte darbu izpildē.
  • Analītiskās un organizatoriskās spējas, komunikabilitāte, labas saskarsmes prasmes.
  • Latviešu valodas zināšanas (iegūta izglītība latviešu valodā vai A līmeņa 1. pakāpe).

Darbības joma: Pakalpojumi.

Darba alga: EUR 1210,00.

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Slodzes tips: Viena vesela slodze

Nodarbinātības veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Darba vietas adrese: SIA “ORNAMENTS”, Jelgavas iela 21, Ilūkste, Augšdaugavas novads, LV-5447.

Darba laiks: darbdienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 16.30.

Tālrunis uzziņai: 65462157.

Aktuāla līdz: Motivētu pieteikuma vēstuli, darba pieredzes aprakstu (Curriculum Vitae) un izglītības dokumentu kopijas līdz 26.04.2024. iesniegt SIA “ORNAMENTS”, Jelgavas ielā 21, Ilūkstē, Augšdaugavas novadā vai elektroniski pa e-pastu: ornaments@ilukste.lv ar norādi “Namu pārvaldnieks”.

Piesakot savu kandidatūru uz izludināto amata vietu, Jūs dodat atļauju fizisku personu datu apstrādei atlases nolūkos.

Dalāmies pieredzē ar Preiļu novada pašvaldību