SIA “Meliors Krauja” direktors Antons Soms saņēma Būvindustrijas lielās balvas Atzinības rakstu

AKTUĀLI

SIA "Meliors Krauja" direktors Antons Soms saņēma Atzinības rakstu un speciālo balvu Būvindustrijas lielās balvas kategorijā "Mūža ieguldījums". Viņam šajā kategorijā vislielākais atbalsts sabiedrības balsojumā internetā - 255 balsojumi. Laureātiem balvas pasniedza Valsts prezidents Raimonds Vējonis, finanšu ministre Dana Reizniece – Ozola un nozares eksperti. Antonu Somu klātienē sveica viņa ģimene un Daugavpils novada domes priekšsēdētāja Janīna Jalinska.

Naujenietis Antons Soms strādā uzņēmumā “Meliors Krauja” jau no tā pirmsākumiem. Būvniecības nozarei veltīti vairāk kā 50 gadi. Uzņēmums, kas nodarbojas ar meliorāciju ceļu būvniecību un remontu, šo gadu desmitu laikā pārdzīvojis daudzas izmaiņas, bet ir saglabājis savu spēju darboties. Milzīga nozīme uzņēmuma attīstībā un konkurētspējā ir Soma kungam, kurš ar pārliecību un pieredzi virza savu lielo komandu mērķu sasniegšanai.

Antons Soms ir sava kolektīva līderis, kas ar savu piemēru mudina katru no darbiniekiem ar maksimālu atdevi un piepildījumu darīt savu darbu, kā to dara viņš pats. Viņam piemīt ļoti vērtīga īpašība – spēja saprasties ar ikvienu, neatteikt savu palīdzību. Būvniecības nozarē nostrādāti vairāk kā 50 gadi.

Apsveicam!

Vairāk par Būvindustrijas lielās balvas laureātiem - http://lielabalva.lv/nosaukti-valsti-augstaka-nozares-apbalvojuma-buvindustrijas-liela-balva-pamatakmens-sanemeji/ Kopbilde - lielabalva.lv 

Naujenes Mūzikas un mākslas skolā iezvanīja jauno mācību gadu